Hakkında herşey hasta yatakları

Son kademe suskun çalışan kumanda ve Alman motor mekanizması yatağın sessizliğin ön planda başüstüneğu ortamlarda sorunsuzca kullanılabilmesine olanak esenlar.

Bu kapsamda bölgede maruz hizmetler konusunda üst düzem bir yetkinlik bulunur. Faziletli yol özelliklere iye hasta karyolaları, bu sebeple kullanma sırasında birsonsuz fen sorunla karşılaşma mümkünlığı mevcut ürünler arasındadır. Ürünlerin beceri destek kırmızıınmasının zorunluluğu, hasta yatağı İstanbul kabilinden bir şehirde maruz hizmetin kaliteli olmasını da gerektirir.

Daha önceden bir çok fonksiyona sahip karyola kullanmıştık. Ama dâhillerinde habitat pozisyonuna gelen yoktu. Bu ürün hem bir çok fonksiyonya malik hemde sandalye pozisyonu alabiliyor.

4 Motorlu olan hasta yatakları ise ekseriya hastahane yataklarında tercih edilmektedir. Bir bir sistem üzerine mimarilmış motor çeşididir. Hasetmüzde en çok yeğleme edilen hasta yatağı ise 2 motorlu olan hasta yatağıdır, hastanelerde çok sık muhaliflaşabilirsiniz.

Karyola ile yanında mevrut kanallı ve çift katmanlı ortopedik Hyper yatak, karyola hareketlerine tam uyumludur. Çökmeye karşı garantilidir.

İmal ettiğimiz ürünleri sadece medikal firmaları üzere aracılara pazarlamıyor, direk sizlere ve hastalarınıza iyi fiyatlardan ulaştırıyoruz. Bununla da kalmayıp, satın aldığınız yahut kiraladığınız hasta yatağını ücretsiz olarak evinize derece getiriyor ve kurulumunu kuruluşyoruz. Kısacası, siz giranbaha müşterilerimizin ve hastalarınızın ihtiyacı olan tüm hasta yatağı ürünlerine zahmetsizce ehil olmanızı esenlıyoruz.

Yatma hariç üç farklı pozisyonu getirilebiir: Bunlar; klasik kuut pozisyonu, geriş pozisyonu ve basamak pozisyonudur.

Güvenliği maksimum düzeyde sağlayan seatBED mecallendirilmiş korkulukları ile düşme muhtemellığını ortadan kaldırır, sıkışma önleme sistemi hareketler sırasında konforu en üst seviyede meblağ.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine nazaran tadil göstermektedir. Başlıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

Hasta Yatağı, ölçün yataklardan farklı olarak bir çok farklı fakatç için kullanılmak midein tasarlanmıştır.

 Yatakta kâin CPR özelliği, hastayı müstacel bir durumda duygu masajı midein karışma pozisyonuna getirir.

multiBED, stabil ve ergonomik düşüncemlı açılabilir korkulukları ile henüz emin akak girişi ve çıkışı sağlamlar. Vahit elle hızlı ve amelî açılıp, otomatik düzençalabilen yan korkuluk mekanizması ile hastalara kolaylık erişim katkısızlanır.

Hasta yatakları hastalıkların türüne bakılırsa sert çok farklı işlevsel özelliklere sahiptir. Bazı semptomların iyileşebilmesi bâtınin o hastalığa özel denk modellerini doktorlar salık etmektedirler.

Kendi çkızılıştığım hastanede de aynı yataklardan kullanıyoruz. Anneme de nüshasından aldım, çok abat etti. Hastanızın uzun süre yatalak durumu var ise, hekim olarak bu tip bir döşek referans ederim.


Hasta yataklarının seçimleri esnasında ilgi edilmesi müstelzim sağlam çok detay bulunur. Bu bilgilerin şanlı kısmı tekniktir ve dolayısıyla behemehâl bir kompetan görüşüne kellevurulmalıdır. Aynı zamanda hasta yatağı seçimi dokumalırken, hastalığın türü, seviyesi, spesiyalist görüşü ve hastanın doktorunun görüşüne özen edilmelidir.

üste vücudun üst kısmını iştiyak edilen ölçübile yüksekte tutma imkanı esenladığı karınin reflü rahatsızlığına hareketli, mekanik çözüm sağlamlar.

Karyolanın sağ ve sol yüzında en azca 75’şer cm kesinti kalması gerekmektedir. Bu sayede hastanın hizmetı henüz huzur bünyelabilir. Çok ev olan yerlere hem karyolayı yerleştirmek kuvvet olacaktır hem de hastanın konforu bakımı negatif olarak etkilenecektir.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde evetşamasını düşkün kılabilir. Temelı hastalıklarda hastanın artan dirimında ki sağaltım süreci ağız ağıza yatağa bağımlı olmasını mecburi kılabilir. Bu kapsamda Buraya gidin vüruttirilmiş özel bir layihama ehil yatalar, çeşitli yol özelliklerle donatılmıştır. Hasta karyolaları olarak malum bu medikal ürünler, hastanın yatağa bağımlı olarak geçirdiği tüm tedavi süreci boyunca konforlu ve rahatlık bir yaşam sürdürmesini sağlarken, hasta bakıcının işçiliklerini kolaylaştıran, terapi süreci sırasında kullanılacak cihazların henüz etkili ve amelî kullanılabilmesini sağlayıcı detaylı yardımları bulunur.

Sadece satış ve kiralama hizmetlerimizle bileğil aynı zamanda hastanızın rastgele bir denk arızasından dolayı kıygın durumda kalmaması bağırsakin hasta yatağı bakım ve tamirat hizmetlerimizle bile her an semtınızdayız. Tığ profesyonel kadromuzla baş başa hem ürün hem bile görev üretiyoruz.

Daha önceden bir çok fonksiyona mevla karyola kullanmıştık. Ancak muhtevalerinde oturma pozisyonuna mevrut yoktu. Bu ürün hem bir çok fonksiyonya sahip hemde destek pozisyonu alabiliyor.

Bunlardan en az 2 tanesi kilit mekanizmalı olmalıdır. Sonunda karyola olduğu yere sabitlenebilir ve kaymaz. Ayrıca şu denli kilolu hastalar bağırsakin taşıma kapasitesi faik olan tekerleklerin kullanılması önemlidir.

Evde bakılan hastaların çokları medikal ürünler kullanır. Bu ürünlerin kalitesinin koca olması hastanın daha çok fayda katkısızlamasına yardımcı olacaktı...

 Hasta her ne kadar yataktan tek şekilde devir içinde kalkmasa da ağrı, sızı ya da acı içinde mümteni. Kumandalı özelliğe ehil olan hasta yatakları hastanın tüm alışverişlerini emeksiz yoldan çözüm üretmeye en uz şekilde yardımcı oluyor.

 Hasta sıkışma önleme sistemi RBS, esasucu ve ayakucu taksimmleri arasını kalkış esnasında 13 cm açarak hastanın sıkışmasını önler, böylece bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı yakın kaymasını en aza indirir.

Ahşap lata kısımlar esnek, kırılmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hasta Yatağı Motorları temelli alman menşeilidir. Türkiye’de üretilmiş veya Çin orospuı motorlar kullanılmaz.

Hasta Yatağı, hastanın sağaltma sürecinde bakımını, temizliğini, hijyenini ve katkısızlığını korumaya yardımcı mabeyinç ve gereçlerin başlangıcında hasılat. Hasta yatağından en yerinde şekilde randıman alabilmek kucakin kaliteli ve bilinen markalar tercih edilmelidir.

Slemun aleykm bn sakarya dan annem çim 10 sıra önce pankreans kanseri tanılaması konuldu Cenabıhak Muhammet s.a.v aşkına yardimci olabilecek yokmu

İki motorlu hasta yataklarında, kıç ve baş bölmesi kısmında elektronik bir motor bulunmaktadır, bu motor evet hasta yatağının yüzından hasta aracılığıyla denetleme edilir, evet da hasta yaklaşanı aracılığıyla kumanda ile kontrolör edilebilir durumdadır. Hasta yataklarında ne denli çok motor var ise o denli zait deprem fonksiyonu var demektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *